Art. No. 13-053-05-07
Vascular clip, acc. to Biemer, slim, length 9 mm
| Item number | 13-053-05-07 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.005 kg |
| Sterility | non sterile |
| Single use product | Re-Use |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4057605251630 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Piece |
| Spreading width | 7 mm |
|---|---|
| Total length | 1.7 cm |
| Cutting edge length | 9 mm |
| Author | Biemer |
|---|---|
| Article text | Vascular clip, acc. to Biemer, slim, length 9 mm |