Art. No. 13-473-19-07
Dissecting forceps, acc. to Mixter, angled, length 17.5 cm
Total length:
| Item number | 13-473-19-07 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.04 kg |
| Sterility | non sterile |
| Single use product | Re-Use |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4057605248326 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Piece |
| Total length | 17.5 cm |
|---|
| Working end | Angled |
|---|---|
| Author | Mixter |
| Article text | Dissecting forceps, acc. to Mixter, angled, length 17.5 cm |
| Brochures | |
|---|---|
| Technical accompanying documents |
This site uses third party website-tracking-technologies to provide their services. I agree and can revoke or change my consent at any time with future effect.