Art. No. 15-559-14-07
Retractor, acc. to Brunner, curved, 140 x 25 mm, length 25.5 cm
Working end length:
| Item number | 15-559-14-07 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.183 kg |
| Sterility | non sterile |
| Single use product | Re-Use |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4057605313932 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Piece |
| Total length | 25.5 cm |
|---|---|
| Working end width | 25 mm |
| Working end length | 140 mm |
| Working end | Curved |
|---|---|
| Author | Brunner |
| Article text | Retractor, acc. to Brunner, curved, 140 x 25 mm, length 25.5 cm |
| Brochures | |
|---|---|
| Technical accompanying documents |