Art. No. 23-407-18-07
Micro elevator perio, acc. to Akiyama, length 18 cm
| Item number | 23-407-18-07 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.029 kg |
| Sterility | non sterile |
| Single use product | Re-Use |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4057605158830 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Piece |
| Total length | 18 cm |
|---|
| Author | Akiyama |
|---|---|
| Article text | Micro elevator perio, acc. to Akiyama, length 18 cm |
| Technical accompanying documents |
|---|