Art. No. 23-799-12-07
Bone rongeurs, acc. to Friedmann, length 12.5 cm
| Item number | 23-799-12-07 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.054 kg |
| Sterility | non sterile |
| Single use product | Re-Use |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4057605350388 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Piece |
| Total length | 12.5 cm |
|---|
| Author | Friedmann |
|---|---|
| Article text | Bone rongeurs, acc. to Friedmann, length 12.5 cm |
| Brochures | |
|---|---|
| Technical accompanying documents |