Art. No. 24-231-32-01
Lung spatula, acc. to Allison, working part wide, 53 mm, length 33 cm
Working end width:
| Item number | 24-231-32-01 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.095 kg |
| Sterility | non sterile |
| Single use product | Re-Use |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4057605348378 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Piece |
| Total length | 33 cm |
|---|---|
| Working end width | 53 mm |
| Author | Allison |
|---|---|
| Article text | Lung spatula, acc. to Allison, working part wide, 53 mm, length 33 cm |
| Brochures | |
|---|---|
| Technical accompanying documents |
This site uses third party website-tracking-technologies to provide their services. I agree and can revoke or change my consent at any time with future effect.