Art. No. 25-153-07-71
L1® Cranium, ultraOne plate, plate profile 0.35 mm, 5-hole, Y-shape, sterile
Sterility:
| Item number | 25-153-07-71 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.038 kg |
| Sterility | sterile |
| Single use product | Single-Use |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4057605668193 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Piece |
| Number of holes | 5-hole |
|---|---|
| Plate shape | Y-shape |
| Brand | L1® Cranium |
| Plate type | ultraOne plate |
| Plate profile | 0.35 mm |
| Article text | L1® Cranium, ultraOne plate, plate profile 0.35 mm, 5-hole, Y-shape, sterile |
| Implant system | 1.5 |
| Brochures | |
|---|---|
| Technical accompanying documents |