| Item number | 26-166-21-07 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.067 kg |
| Sterility | non sterile |
| Single use product | Re-Use |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4057605535419 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Piece |
| Length | 15 cm |
|---|
| Brand | Recos® |
|---|---|
| Color code diameter | Color code diameter violet 2.5 mm |
| Article text | Recos®, depth gauge, single-hand principle, length 15 cm |
| Depth gauge principle | One-hand principle |
| Brochures | |
|---|---|
| Technical accompanying documents |
By loading the video, you accept YouTube's privacy policy.
This site uses third party website-tracking-technologies to provide their services. I agree and can revoke or change my consent at any time with future effect.