Art. No. 30-647-93-98
Pair of lateral blades, acc. to Alan-Parks, short, useful length 75 mm
| Item number | 30-647-93-98 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.057 kg |
| Sterility | non sterile |
| Single use product | Re-Use |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4057605482713 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Pair |
| Useful length | 75 mm |
|---|
| Author | Alan-Parks |
|---|---|
| Article text | Pair of lateral blades, acc. to Alan-Parks, short, useful length 75 mm |
| Brochures | |
|---|---|
| Technical accompanying documents |