| Item number | 30-647-94-98 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.066 kg |
| Sterility | non sterile |
| Single use product | Re-Use |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4057605482706 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Pair |
| Useful length | 95 mm |
|---|
| Author | Alan-Parks |
|---|---|
| Article text | Pair of lateral blades, acc. to Alan-Parks, long, useful length 95 mm |
| Brochures | |
|---|---|
| Technical accompanying documents |
This site uses third party website-tracking-technologies to provide their services. I agree and can revoke or change my consent at any time with future effect.