Art. No. 30-647-95-98
Central Blade, acc.to Alan-Parks, useful length 95 mm
| Item number | 30-647-95-98 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.05 kg |
| Sterility | non sterile |
| Single use product | Re-Use |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4057605482690 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Piece |
| Useful length | 95 mm |
|---|
| Author | Alan-Parks |
|---|---|
| Article text | Central Blade, acc.to Alan-Parks, useful length 95 mm |
| Brochures | |
|---|---|
| Technical accompanying documents |