| Item number | 31-512-90-98 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.072 kg |
| Sterility | non sterile |
| Single use product | Re-Use |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4057605482065 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Piece |
| Valve length | 57 mm |
|---|---|
| Valve width | 25 mm |
| Article text | Lateral blades, 57 x 25 mm, pair |
|---|
| Brochures | |
|---|---|
| Technical accompanying documents |
This site uses third party website-tracking-technologies to provide their services. I agree and can revoke or change my consent at any time with future effect.