Art. No. 32-773-27-07
Uterine seizing forceps, acc. to Dartigues, length 27 cm
| Item number | 32-773-27-07 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.131 kg |
| Sterility | non sterile |
| Single use product | Re-Use |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4057605478617 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Piece |
| Total length | 27 cm |
|---|
| Author | Dartigues |
|---|---|
| Article text | Uterine seizing forceps, acc. to Dartigues, length 27 cm |
| Brochures | |
|---|---|
| Technical accompanying documents |