Art. No. 38-505-24-01
Intraoral retractor, for LeFort osteotomy, 25.5 mm, total length 23 cm
| Item number | 38-505-24-01 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.098 kg |
| Sterility | non sterile |
| Single use product | Re-Use |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4057605527353 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Piece |
| Total length | 23 cm |
|---|
| Article text | Intraoral retractor, for LeFort osteotomy, 25.5 mm, total length 23 cm |
|---|
| Brochures | |
|---|---|
| Technical accompanying documents |