Art. No. 38-722-25-07
Bone holding forceps, acc. to Wolford, total length 25 cm
| Item number | 38-722-25-07 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.069 kg |
| Sterility | non sterile |
| Single use product | Re-Use |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4057605526615 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Piece |
| Total length | 25 cm |
|---|
| Author | Wolford |
|---|---|
| Article text | Bone holding forceps, acc. to Wolford, total length 25 cm |
| Brochures | |
|---|---|
| Technical accompanying documents |