Art. No. 48-380-02-07
Mobilization hook, acc. to Tessier, left, working end width 9 mm, total length 15 cm
Left/right:
| Item number | 48-380-02-07 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.077 kg |
| Sterility | non sterile |
| Single use product | Re-Use |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4057605520781 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Piece |
| Total length | 15 cm |
|---|---|
| Working end width | 9 mm |
| Left/right | Left |
|---|---|
| Author | Tessier |
| Article text | Mobilization hook, acc. to Tessier, left, working end width 9 mm, total length 15 cm |
| Brochures | |
|---|---|
| Technical accompanying documents |