Art. No. 50-911-15-07
Centre-Drive®, screwdriver blade, Hauenstein, for screws with ø 1.5 mm
| Item number | 50-911-15-07 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.003 kg |
| Sterility | non sterile |
| Single use product | Re-Use |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4057605516630 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Piece |
| Screw diameter | 1.5 mm |
|---|
| Screw head | Centre-Drive® |
|---|---|
| Attachment | Hauenstein attachment |
| Color code diameter | Color code diameter green 1.5 mm |
| Article text | Centre-Drive®, screwdriver blade, Hauenstein, for screws with ø 1.5 mm |
| Brochures | |
|---|---|
| Technical accompanying documents |
Videos
By loading the video, you accept YouTube's privacy policy.
By loading the video, you accept YouTube's privacy policy.