Art. No. 50-913-20-07
Screw insert for slotted screws, for screws with ø 1.5-2.0 mm
| Item number | 50-913-20-07 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.001 kg |
| Sterility | non sterile |
| Single use product | Re-Use |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4057605516555 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Piece |
| Screw diameter | 2.0 mm |
|---|
| Screw head | Slot |
|---|---|
| Attachment | Dental attachment |
| Article text | Screw insert for slotted screws, for screws with ø 1.5-2.0 mm |
| Brochures | |
|---|---|
| Technical accompanying documents |