Art. No. 53-900-27-07
Storage tray for mm.CS instruments, Ø 5.0 mm
| Item number | 53-900-27-07 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.89 kg |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4067118057995 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Piece |
| Diameter | 5 mm |
|---|
| Article text | Storage tray for mm.CS instruments, Ø 5.0 mm |
|---|
| Technical accompanying documents |
|---|