Art. No. 15-921-80-07
marTract®, retractor, acc. to Deaver, 200 x 70 mm
| Item number | 15-921-80-07 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.33 kg |
| Sterility | non sterile |
| Single use product | Re-Use |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4057605594881 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Piece |
| Working end width | 70 mm |
|---|---|
| Working end length | 200 mm |
| Author | Deaver |
|---|---|
| Article text | marTract®, retractor, acc. to Deaver, 200 x 70 mm |
| Brochures | |
|---|---|
| Technical accompanying documents |
Videos
By loading the video, you accept YouTube's privacy policy.
By loading the video, you accept YouTube's privacy policy.