Art. No. 15-922-20-07
marTract®, retractor, slotted, 125 x 50 mm
| Item number | 15-922-20-07 |
|---|---|
| Weight without packaging | 0.06 kg |
| Sterility | non sterile |
| Single use product | Re-Use |
| UDI-DI (GTIN) of the sales unit | 4057605594812 |
| Serial number guided | No |
| Batch number guided | Yes |
| Sales unit of measure | Piece |
| Working end width | 50 mm |
|---|---|
| Working end length | 125 mm |
| Article text | marTract®, retractor, slotted, 125 x 50 mm |
|---|
| Brochures | |
|---|---|
| Technical accompanying documents |
Videos
By loading the video, you accept YouTube's privacy policy.
By loading the video, you accept YouTube's privacy policy.